stalesia facebook stalesia goolge plus

tel.: +48 (12) 260 10 65
dział handlowy numery wewnętrzne:
106, 114, 115, 124, 125
email: info@stalesia.com

Oferty pracy

W naszej firmie najcenniejszym aktywem są ludzie. Nasz zespół budujemy z profesjonalnych, dynamicznych i otwartych na nowe wyzwania pracowników. Cenimy sobie inicjatywę i motywację do podejmowania nowych wyzwań oraz odpowiedzialność.

Oferujemy pracę w zgranym zespole z możliwością rozwoju i samorealizacji. Zależy nam bardzo, aby nasi pracownicy nieustannie się rozwijali i czuli satysfakcję ze swojej pracy.

Chcesz dołączyć do nas?
Wyślij do nas swoje CV na adres: v.moldawa@stalesia.com

Aktualne oferty pracy

SPEDYTOR

Miejsce pracy: Kraków, ul. Domagały

Oferta jest skierowana do doświadczonych spedytorów mających odpowiednie kwalifikacje do podjęcia samodzielnej pracy w zakresie organizacji spedycji i transportu drogowego.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • min. 2 letnie doświadczenie,
  • komunikatywność, samodzielność i kreatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość branży transportowej

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • umowę o pracę na pełny etat

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO

Miejsce pracy:  Kraków, ul. Domagały

Opis stanowiska:

  • prowadzenie aktywnej i konsekwentnej polityki zakupów i sprzedaży
  • negocjacje handlowe: cen, terminów dostaw oraz warunków dostaw
  • aktywne poszukiwanie nowych dostawców i odbiorców
  • weryfikacja najkorzystniejszych ofert
  • budowanie długofalowych relacji z obecnymi kontrahentami krajowymi i zagranicznymi
  • praca ma charakter stacjonarny w siedzibie firmy w Krakowie

  • wykształcenie co najmniej średnie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywność, samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań,
  • zaangażowanie, konsekwencja i determinacja w osiąganiu celów,
  • obsługa komputera,
  • prawo jazdy kat B.