tel.: +48 (12) 260 10 65
dział handlowy numery wew.:
103, 106, 114, 115, 123
email: shop@stalesia.com

STALESIA

Stalesia sp. z o.o. należy do największych rodzimych dystrybutorów stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Współpracujemy z najważniejszymi producentami wyrobów stalowych w Europie. Stale i z ogromnym efektem rozwijamy nasz dział usługowy zapewniając Klientom fachową konsultację oraz doradztwo w wyborze materiałów a także bardzo dobre warunki współpracy.
Bez wątpienia Stalesia sp. z o.o. posiada niekwestionowaną przewagę konkurencyjną w zakresie dystrybucji wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, które są dostępne dla Klienta bezpośrednio z naszego firmowego magazynu. Strategia działalności firmy scentralizowana jest w zakresie działalności i polega na całościowym zaopatrzeniu rynku budowlanego w tym remontowego w pełny asortyment wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej.
Naszymi klientami są przedsiębiorstwa ze wszystkich branż przemysłowych, małe przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni.
Stalesia stara się stale poszerzać zakres oferty, proponując sprzedaż materiałów o najwyższej jakości, dysponujące wymaganymi przez prawo certyfikatami oraz atestami.
STALESIA Sp. z o.o. stale poszerza swoją ofertę o nowe produkty przy czym stal nierdzewna odgrywa tutaj najistotniejszą rolę.
Oferujemy wyroby importowane bezpośrednio z jednej z najbardziej znanej huty w Europie, obszerny magazyn w Warszowicach pozwala na i łatwą dostępność produktów stalowych.
Staramy się aby nasi Klienci byli maksymalnie zadowoleni a sprzedawany przez nas asortyment był najwyższej jakości. Doświadczona kadra handlowa oraz wieloletnie doświadczenie poparte licznymi nagrodami pozwala nam twierdzić, że stal nierdzewna sprzedawana przez naszą firmę jest najlepsza na rynku.

W asortymencie firmy Stalesia znajdziecie Państwo również wyroby standardowe w tym rury spawane ze szwem, rury ze stali nierdzewnej bez szwu, typowe i nietypowe pręty oraz doskonałą armaturę.
Do dyspozycji zostawiamy również katalogi, które można pobrać ze strony w formie pdf. Prosimy o zapoznanie się z asortymentem oraz zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym działem handlowym, gdzie uzyskacie Państwo zadowalającą ofertę.

Zapraszamy do współpracy !

pdf

Katalog produktów

 

pobierz

pdf

Maksymalne ciśnienie robocze dla rur bezszwowych w średnicy 6.00 - 50.00 mm

pdf

Oferta magazynowa

 

pobierz

pdf

Ogólne warunki sprzedaży

 

pobierz

jpg

Tabela porównawcza

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium