tel.: +48 (12) 260 10 65
dział handlowy numery wew.:
103, 106, 114, 115, 123
email: shop@stalesia.com

KOŁNIERZE

Kołnierze

 

Kołnierze czyli łączniki pozwalają na połączenie różnych elementów armatury celem utworzenia wytrzymałej konstrukcji w tym również odpowiednio mocnych połączeń oraz zamknięć. Powstała konstrukcja pozwala na bezpieczne i prawidłowe działanie rurociągów.

Stalesia sp. z o.o renomowany dystrybutor elementów stalowych posiada w swojej ofercie obszerną liczbę kołnierzy stalowych. W asortymencie firmy Stalesia znajdują się niezbędne do stworzenia rurociągu produkty w tym: kołnierze zaślepiające, kołnierze płaskie, kołnierze luźne, kołnierze luźne z pierścieniem płaskim do przyspawania, kołnierze gwintowane, kołnierze z króćcem oraz kołnierze szyjkowe. Wybór jest szeroki i z pewnością będą mogli Państwo znaleźć odpowiedni artykuł. Prezentowane kołnierze spełniają wszystkie standardy wymagane przez rynek polski oraz europejski. Na życzenie Klienta oczywiście wysyłamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające rzetelność produktu oraz udostępniamy odpowiednie atesty.

Osoby zainteresowane asortymentem kołnierzy stalowych serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub/i e-mailowego. Służymy także doradztwem i chętnie odpowiemy na wszelkie zadane pytania. W przypadku złożenia zamówienia prosimy również o to aby, przed jego złożeniem wziąć pod uwagę istotne parametry: DN, średnicę kołnierza, rozstaw otworów na śruby, liczbę tychże śrub oraz ich gwinty a także średnicę rury.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium