CEOWNIKI

Ceowniki

Ceowniki - Stalesia.com

Przedstawiamy Państwu ofertę na ceowniki wykonane z różnych gatunków stali - kwasoodpornej, nierdzewnej oraz żaroodpornej. Ceownik to produkt hutniczy o przekroju poprzecznym w kształcie litery C, który może być  gięty z metalu. Ceownik jest wytwarzany pod wpływem niskiej lub wysokiej temperatury. Wyróżniamy kilka rodzajów tego wyrobu m.in.: ceownik nierdzewny, ceownik zimnogięty, ceownik ekonomiczny (C wg ASTM, wg JIS ), ceownik zwykły.

Rodzaje ceowników:

Ceowniki gięte na gorąco lub zimnogięte mogą mieć różne rozmiary. Produkty dostępne są w długościach standardowych lub nietypowych - wykonywanych na indywidualne zamówienie, według zapotrzebowania klienta.

Ten wyrób wykonany jest ze stali kwasoodpornej. Wymienione profile kwasoodporne są dostępne w długościach handlowych 6÷18 m. Na życzenie klienta możemy zaoferować inne długości - prosimy jednak o wcześniejszy kontakt przed zamówieniem długości nietypowych.

Wymienione profile oferujemy w długościach handlowych 6÷18 m. Ceowniki tego rodzaju możemy również dostarczyć w innych wymiarach, w tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt.

Proponujemy ceowniki w standardowych długościach handlowych 6÷18 m oraz istnieje możliwość zamówienia w innych wymiarach po wcześniejszym ustaleniu szczegółów z naszymi doradcami.

Dział sprzedaży dysponuje ceownikami zwykłymi w długościach standardowych 6÷18 m. Na życzenie zleceniodawcy jesteśmy w stanie zaoferować produkt w innych wymiarach. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt.

Zastosowanie ceowników nierdzewnych:

Ceownik jest wyrobem, który ma szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, a zwłaszcza w budownictwie. Łatwość kształtowania na wiele sposobów pozwala na użycie ceowników zwłaszcza w konstrukcjach stalowych i przy stawianiu słupów.

Ceowniki zimnogięte są używane w miejscach, gdzie wymagana jest wysoka wytrzymałość i precyzyjne wykonanie. Często są stosowane w zamian za ceowniki walcowane na gorąco.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium