stalesia facebook stalesia goolge plus

tel.: +48 (12) 260 10 65
dział handlowy numery wewnętrzne:
103, 106, 107, 114, 115, 123
email: info@stalesia.com

Oferta

Wyślij zapytanie


Imię i nazwisko

Adres email

Treść wiadomości

Kołnierze kwasoodporne

Armatura kwasoodporna gwarantuje długie użytkowanie produktów z niej wykonanych, zapewniając odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, np. wilgoć, środki chemiczne. Dzięki temu kołnierze tego typu nie korodują i długo będą spełniały swoją funkcję. Ponadto są niezbędnym wyrobem przy budowie instalacji, w których dochodzi do przepływu cieczy kwasowych. W takim środowisku nie sprawdzą się wyroby ze zwykłej stali nierdzewnej.

Kołnierze kwasoodporne - cechy

Kołnierze należą do grupy produktów nierdzewnych, które pozwalają łączyć systemy rurowe w całość. Odznaczają się one wysoką jakością wykonania i solidnym materiałem. Wykorzystywane są m.in. w przemyśle spożywczym, chemicznym i w budownictwie. Odpowiedni wybór kołnierzy kwasoodpornych jest uwarunkowany kilkoma czynnikami, do których należą: DN, parametry rur, średnica kołnierza i rury, rozstaw otworów na śruby, gwint śruby oraz waga. Produkty są oznaczane następującymi danymi: numer normy, typ kołnierza, wielkość nominalna DN, oznaczenie PN (ciśnienie nominalne), materiał.

Kołnierze kwasoodporne - oferta

W naszej ofercie proponujemy szeroką gamę wyrobów, które są w różnych wariantach i występują w kilku normach. Precyzja wykonania sprawia, że kołnierze niezawodnie spełniają swoje funkcje w instalacji. Wśród wielu typów możemy dla przykłady wyróżnić: kołnierze płaskie typ 01B, kołnierze zaślepiające typ 05B, kołnierze szyjkowe typ 11B, kołnierze luźne wytłaczane. Szczegółowych informacje o wszystkich parametrach oraz fachowego doradztwa udzielają nasi specjaliści, w razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

nagrody stalesia